Osiągnięcia | Przedszkole

Rok szkolny 2021/2022

Z dumą podajemy wyniki Przedszkolnego Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Czarowanie słowem – poezja Wandy Chotomskiej” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 6 w Myślenicach. Serdecznie gratulujemy  nagrodzonym, Ich wychowawcom i Rodzicom.

BRAWO EMILKO !!! BRAWO HELENKO !!! BRAWO MIŁOSZU !!! Nadal rozwijajcie swoje uzdolnienia i talenty aktorskie. Będziemy Was wspieraćyes
Z przyjemnością podajemy WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO „JA I MOJA RODZINA” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe ZPO w Drogini. W konkursie wzięło udział 40 uczestników z 15 przedszkoli naszej gminy.

KATEGORIA WIEKOWA 4 LATKI

III MIEJSCE – Adrianna K. (oddział Biedronki)

KATEGORIA WIEKOWA 5 LATKI

I MIEJSCE- Mateusz O. (oddział Pszczółki)

KATEGORIA WIEKOWA 6 LATKI

III MIEJSCE – Nikola K.  (oddział Pszczółki)

Gratulujemy !!! Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie własnych dzieciheart


 

 


Znamy już wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego „Baśniowa rodzina w obiektywie” zorganizowanego przez przez Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej z okazji obchodzonego 5 listopada Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.

Mamy WYRÓŻNIENIE!!!

Naszą społeczność przedszkolną zdecydowała się reprezentować Rodzina Michałka Kaperek, który uczęszcza do oddziału II „Motylków”. Przedstawili się na zdjęciu jako bohaterowie bajki pt. „Czerwony Kapturek” w składzie: Czerwony Kapturek – Marysia (siostra Michałka), wilk – Michałek, leśniczy – Oliwier (brat Michałka) oraz babcia, której rolę odegrała mama Michałka (Pani Basia). Zdjęcie wykonał tata Michałka – Tomasz Kaperek. Gratulujemy kreatywności i odwagismileyyes

 

Download (PDF, 649KB)


 

Rok szkolny 2020/2021

Znamy już wyniki Gminnego Konkursu Plastyczny dla Przedszkolaków „Mama jak z bajki” zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe w Bęczarce. Naszymi przedstawicielami byli: Julia K. (oddział „Motylki”) oraz Iga Cz. (oddział „Pszczółki”). Z ogromną przyjemnością informujemy, że Iga Cz. w swojej kategorii wiekowej (6 latek) zajęła I miejsce. Brawo Iga! Gratulacje!yessmiley


 

 


 


Gminny Konkurs Plastyczny dla Przedszkolaków „Wiosna wokół nas” zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Porębie (oddział przedszkolny) został rozstrzygnięty.  Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Myślenice. Jury wyłoniło 12 laureatów oraz 9 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Naszymi przedstawicielami byli: Julian Ś. (4 latek) oraz Nadia K. (5 latek).

Julian Ś. zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Julku możesz być z siebie dumnyyesGratulacje!!!

 


Przedszkole Samorządowe nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Myślenicach na początku marca ogłosiło Gminny Konkursu Plastyczny „Pisanki, pisanki jajka malowanki”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci 3-6 letnich.

Jury w składzie przewodnicząca Zastępca Dyrektora MOKiS w Myślenicach Pani Natalia Nowacka oraz Dyrektor Przedszkola Samorządowe nr 6 Pani Renata Leśniak wyłoniły laureatów. Ponadto przewodnicząca komisji Pani Natalia Nowacka ufundowała i przyznała dwie nagrody, które nazwała „pracą rodzinną”. Jedna z nich trafiła do Emilii H. z naszego przedszkola. Wyjątkowe gratulacjesmiley

Dyplomy otrzymają również:

Bartosz Ł. (oddział „Biedronki”), Helena W. (oddział „Motylki”), Paulina M. (oddział „Pszczółki”)

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy i wierzymy, że nadal będą rozwijać swoje plastyczne talenty i pomysły.

 


Na Gminny Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna z motywem Zwierzątka Wielkanocnego” (VI edycja) organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zasani wpłynęło 48 prac z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Myślenice. Nasze przedszkole reprezentowało troje dzieci, po jednym z każdego oddziału.

Serdecznie gratulujemy Sebastianowi Postawa z oddziału „Pszczółek”, którego praca w kategorii wiekowej 5-6 latki zdobyła wyróżnienie. yes BRAWO!!!

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za chęci i twórczą pracęsmiley


 

Download (PDF, 159KB)

 


Drogi Rodzicu,
od najmłodszych lat – natura! Z przyjemnością informujemy, iż bierzemy udział w
Projekcie  „Ekokulturalne przedszkole". Plastyka, przestrzeń i kultura w ekologicznej odsłonie z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – wychowanie i edukacja

 Przedszkolaki z grupy „Pszczółki”  wykonały girlandy do dekoracji sali z papieru czerpanego, suszonych jabłek, pomarańczy oraz gałązek świerka. Brawo!!!

Grupa „Biedronki” postawiła na „przysmaki” dla ptaszków (plastry jabłek, roztopiony smalec, ziarna), które zostały umieszczone na naszym ogrodzeniu.  yes

Dzieci z grupy „Motylki” wykonały samodzielnie karmik dla ptaków zamieszkujących w pobliżu przedszkola. Do wykonania karmika wykorzystano: garnek, smalec, karmę dla ptaków i patyk.smiley

Download (PDF, 3.76MB)


W Gminnym konkursie świątecznym na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” organizowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Przedszkole Samorządowe w Bysinie wzięło udział 142 dzieci, w tym 80 dzieci 5-6 letnich i 62 dzieci 3-4 letnich. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie świątecznej ozdoby choinkowej własnego pomysłu. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z każdego oddziału. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaangażowanie.
Nagrodę – II miejsce przyznano Nadii Kania w kategorii wiekowej 3-4 latki. W tej samej kategorii wiekowej wyróżnienie otrzymała Emilia Kocajda. W kategorii wiekowej 5-6 latki wyróżnienie otrzymał Jan Karpierz.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!!!

 


 

 

Download (PDF, 3.75MB)


 

Cztery wyróżnienia dla naszych przedszkolaków w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Śmieci segreguję i naszą Gminę ratuję” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 4 oraz Przedszkole Samorządowe nr 6 w Myślenicach w ramach projektu „Mądre dzieci kontra śmieci” współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Gminę Myślenice:

  • Helena Wójcik – oddział „Motylki”
  • Michał Kaperek – oddział „Biedronki”
  • Emilia Hudaszek – oddział „Pszczółki”
  • Iga Czajka – oddział „Pszczółki”

Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia. Wszystkim dziękujemy za pomysłowość, pracowitość i zaangażowanie !!!heartsmileyyes