Osiągnięcia | Przedszkole

Rok szkolny 2020/2021

Na Gminny Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna z motywem Zwierzątka Wielkanocnego” (VI edycja) organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zasani wpłynęło 48 prac z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Myślenice. Nasze przedszkole reprezentowało troje dzieci, po jednym z każdego oddziału.

Serdecznie gratulujemy Sebastianowi Postawa z oddziału „Pszczółek”, którego praca w kategorii wiekowej 5-6 latki zdobyła wyróżnienie. yes BRAWO!!!

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za chęci i twórczą pracęsmiley


 

Download (PDF, 159KB)

 


Drogi Rodzicu,
od najmłodszych lat – natura! Z przyjemnością informujemy, iż bierzemy udział w
Projekcie  „Ekokulturalne przedszkole". Plastyka, przestrzeń i kultura w ekologicznej odsłonie z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – wychowanie i edukacja

 Przedszkolaki z grupy „Pszczółki”  wykonały girlandy do dekoracji sali z papieru czerpanego, suszonych jabłek, pomarańczy oraz gałązek świerka. Brawo!!!

Grupa „Biedronki” postawiła na „przysmaki” dla ptaszków (plastry jabłek, roztopiony smalec, ziarna), które zostały umieszczone na naszym ogrodzeniu.  yes

Dzieci z grupy „Motylki” wykonały samodzielnie karmik dla ptaków zamieszkujących w pobliżu przedszkola. Do wykonania karmika wykorzystano: garnek, smalec, karmę dla ptaków i patyk.smiley

Download (PDF, 3.76MB)


W Gminnym konkursie świątecznym na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” organizowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Przedszkole Samorządowe w Bysinie wzięło udział 142 dzieci, w tym 80 dzieci 5-6 letnich i 62 dzieci 3-4 letnich. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie świątecznej ozdoby choinkowej własnego pomysłu. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z każdego oddziału. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaangażowanie.
Nagrodę – II miejsce przyznano Nadii Kania w kategorii wiekowej 3-4 latki. W tej samej kategorii wiekowej wyróżnienie otrzymała Emilia Kocajda. W kategorii wiekowej 5-6 latki wyróżnienie otrzymał Jan Karpierz.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!!!

 


 

 

Download (PDF, 3.75MB)

 

Cztery wyróżnienia dla naszych przedszkolaków w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Śmieci segreguję i naszą Gminę ratuję” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 4 oraz Przedszkole Samorządowe nr 6 w Myślenicach w ramach projektu „Mądre dzieci kontra śmieci” współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Gminę Myślenice:

  • Helena Wójcik – oddział „Motylki”
  • Michał Kaperek – oddział „Biedronki”
  • Emilia Hudaszek – oddział „Pszczółki”
  • Iga Czajka – oddział „Pszczółki”

Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia. Wszystkim dziękujemy za pomysłowość, pracowitość i zaangażowanie !!!heartsmileyyes