Osiągnięcia | Szkoła

Rok szkolny 2018/2019

 

 

 • Karol Firek uczeń kl. I zdobył wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastyczno – Literackim pn. STO LAT DLA NIEPODLEGŁOŚCI organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Zasani yes

 

 • 23 listopada 2018 odbyła się XV edycja Gminnego Przeglądu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej Głogoczów 2018 dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. 37 reprezentacji z 17 szkół i instytucji kultury rejonu Myślenic, śpiewało pieśni i piosenki o tematyce niepodległości, wolności, Polski. Uczestnikami konkursu z naszej szkoły byli soliści: Karol Firek uczeń  kl. I, który zaśpiewał „Pierwszą Brygadę" oraz Wiktor Tula uczeń kl. III z pieśnią „Orlątko”. Gratulujemy chłopcom odwagi yes. W kategorii klasy I-III Wiktor Tula otrzymał wyróżnienie!!!

 

 

 

Download (PDF, 1.07MB)

 

 • 13 grudnia 2018 r. troje przedstawicieli społeczności ZPO nr 1 uczestniczyło w GMINNYCH ZAWODACH PŁYWACKICH DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, których organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach. Zawody odbyły się w Centrum Wodnym AQUARIUS w Myślenicach.

Gaia Stempień uczennica kl. III zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,24,99. Brawo Gaia !!!

Wiktoria Piwowarczyk uczennica kl. III zajęła IV miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym z czasem 0,37,22. Brawo Wiktoria !!!

Oliwier Kaperek rezprezentujący przedszkole oddział II zdobył I miejsce na dystansie 12,5 m stylem dowolnym z czasem 0,20,75. Brawo Oliwier !!!


Download (PDF, 227KB)

 


Jedenaście dziewczynek z naszej szkoły wzięło udział w Gminnym Koknursie Plastycznym „Z miłości do niepodległości" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Myślenicach. Forma pracy – indywidualnie wykonany plakat w formacie A2 w dowolnej płaskiej technice. Z dumą informujemy, iż 4 uczennice klasy II otrzymały wyróżnienia. Są to:

 • Oliwia Brytańczyk
 • Paulina Kuzar
 • Aleksandra Serafin
 • Nikola Świetlik

Jedna uczennica kl. III Gaia Stempień zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

 

Download (PDF, 245KB)

 

Download (PDF, 246KB)

 

Download (PDF, 250KB)

 

Download (PDF, 257KB)

 

 • 11 stycznia 2019 odbyła się XIX edycja Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek „ Hej, kolęda…” Głogoczów 2019 dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. Na scenie Domu Kultury w Głogoczowie wystąpiło 200 młodych artystów. W konkursie wystartowało 35 reprezentacji z 19 szkół i instytucji kultury.
 • w kategorii klasy I – III soliści uczeń kl. I Szymon Dąbrowski śpiewający kolędę „Oj, Maluśki, Maluśki” zdobył wyróżnienieheartsmiley SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

 

 

 

 • Serdeczne gratulacje dla uczennicy kl. II Magdaleny Drożdż. Podczas Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego CHRZĄSZCZ BRZMI W TRZCINIE, CZYLI WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI, który odbył się w świetlicy SP nr 1 Pcim Madzia zajęła I miejsce !!!! Jesteśmy pod wrażeniem :-))

 •  uczeń kl. I Michał Piwowar zdobył wyróżnienie w Wielkanocnym Konkursie Palm 2019heartsmiley SERDECZNIE GRATULUJEMY MICHAŁKU !!!

 

 

 • Gromkie brawa dla zespołu „Promyki” w składzie: Wiktoria Piwowarczyk, Wiktoria Serafin, Gaia Stempień. Dziewczynki zdobyły I nagrodę podczas tegorocznych Szkolnych Konfrontacji Muzycznych w Głogoczowie.  Tematem Konfrontacji Muzycznych była piosenka polska. Dziewczynki zaśpiewały utwór pt.„Pobudka z ogródka”; słowa: Dorota Gellner, muzyka: Adam Skorupka.

 

 

 • wyróżnienie dla Wiktorii Serafin uczennicy kl. III w VII edycji  Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów klas III Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Myślenice pod honorowym patronatem Burmistrza  Miasta i Gminy Myślenice organizowanego w Zespole Placówek Oświatowych w Borzęcie.

 

 • laureatka Indywidualnego Konkursu Internetowego zorganizowanego przez  Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej to Natalia Maczałaba – uczennica kl. II. Na konkurs nadesłano aż 812 prac, tym serdeczniej gratulujemy Natalii !!!yessmiley

 

 

 • I miejsce dla Zuzanny Górka uczennicy kl. II 🥇🏆👏😀  w XII Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem „Wiem, co czytam“ pod honorowym patronatem Burmistrza  Miasta i Gminy Myślenice organizowanym w Zespole Placówek Oświatowych w Drogini. Serdeczne gratulacje Zuziu, dla nas to wielka radość!!!

 

 

 

Rok szkolny 2017/2018

 • zajęliśmy II miejsce w  I edycji konkursu szkolnej segregacji odpadów "Akcja segregacja za 1 grosik". Szkoła otrzymała bon wartościowy w kwocie 350,00 zł. W konkursie uczestniczyło 13 szkół podstawowych Miasta i Gminy Myślenice. Zebrano 17 211 kg surowców wtórnych. Serdecznie dziękuję wszystkim RODZICOM i UCZNIOM !!!

 • Bez komentarzayes laugh

 

 • ośmioro uczniów naszej szkoły w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej wzięło udział w konkursie plastycznym pt. " Świety Brat Albert uczy nas…",  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Myślenicach. Z klasy I reprezentowała nas Paulina Kuzar, z II Igor Pudlik, a z III Jakub Salawa. BRAWA za chęci i zaangażwanie !!!

 • Praca Jakuba Salawy ucznia kl.III zdobyła uznanie GRATULUJEMY!!!

 

 •   W Gminnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Dunin – Brzezińskiego w Drogini pt. "POLSKA – MOJA OJCZYZNA" szkołę reprezentowali: z klasy I – Zuzanna Górka, z II – Gaia Stempień, a z III – Martyna Wierciak.

 Martynka Wierciak uczennica klasy III zdobyła I miejsce w tym gminnym konkursie plastycznym. Gratulujemy !!!

 

 • wyróżnienie dla Kornela Kocur ucznia kl.II w X edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych klas I – III „Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe” (forma płaska) pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Starosty Powiatu Myślenickiego, organizowanego przez Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Jaworniku.

 

 

 • 16 stycznia 2018 uczniowie naszej szkoły:
 1. Zespół Promyki  (uczniowie kl. III i II ) w składzie:  Milena Szklarz, Julia Surówka,  Roksana i Nikola Maczałaba, Gaia Stempień, Klaudia Strama, Kornel Kocur, Olivier Powell, Wiktor Zegiel ; z utworem „Świeć gwiazdeczko, świeć’;
 2. Soliści:

Zofia Sołtysik (uczennica kl. III) prezentująca kolędę „Wśród nocnej ciszy”

Daniel Serafin (uczeń kl. III) z kolędą „Gdy się Chrystus rodzi”

wzięli udział w VIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2018. Podczas Przeglądu przesłuchano 124 uczestników w 9 kategoriach. Wprawdzie nie otrzymaliśmy nagród, ale…… „PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY”.

 • 19 stycznia 2018 odbyła się XVIII edycja Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek „ Hej, kolęda…” Głogoczów 2018 dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. Ponad 30 zgłoszonych reprezentacji  z 16 szkół miasta i gminy Myślenice śpiewało najpiękniejsze polskie pieśni bożonarodzeniowe.

Jurorzy przyznali nagrody w kategoriach:

soliści – szkoła podstawowa klasy I-IV

III nagroda – Zofia Sołtysik z kolędą ”Wśród nocnej ciszy”

zespoły – szkoła podstawowa klasy I-IV (do 8 osób i powyżej 8 osób)

III nagroda – zespół Promyki śpiewający pastorałkę „Była noc”

GRATULACJE

 

 

 • kwiecień 2018 – wyróżnienie dla Małgorzaty Lech uczennicy kl. III w VI Gminnym Konkursie Przyrodniczym pod honorowym patronatem Burmistrza  Miasta i Gminy Myślenice organizowanym w Zespole Placówek Oświatowych w Borzęcie.

 

 • 23 kwietnia 2018 wyróżnienie dla Daniela Serafin ucznia kl. III w Miejsko – Gminnym Konkursie Recytatorskim – Myślenicki Laur Recytacji 2018 pod honorowym patronatem Burmistrza  Miasta i Gminy Myślenice organizowanym w MOKiS.

 

 

 • 26 kwietnia dwie uczennice z kl.III i jedna z kl. II wzięły udział w Szkolnych Konfrontacjach Muzycznych organizowanych przez Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie.

 

 

maj 2018 – wyróżnienie dla Wiktorii Serafin uczennicy kl. II w XI Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem „Wiem, co czytam“ pod honorowym patronatem Burmistrza  Miasta i Gminy Myślenice organizowanym w Zespole Placówek Oświatowych w Drogini.

 

 

maj 2018 –  II miejsce dla Kornela Kocur uczenia kl. II w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „FOLKLOR W DUSZY GRA“ – Pocztówka na ludowo organizowanym przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. BRAWO!!!

 

Zdjęcie użytkownika MGOKiS Dobczyce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

maj 2018 –  wyróżnienie dla Pauliny Kuzar uczennicy kl. I w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „FOLKLOR W DUSZY GRA“ – Pocztówka na ludowo organizowanym przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. BRAWO!!!

 

Zdjęcie użytkownika MGOKiS Dobczyce.

 

 

 

 

maj 2018 – Uczniowie klasy III Mikołaj Śliwa i Jakuba Guśpiel wzięli  udział w XXIII – MIEJSKO – GMINNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM. Obydwaj chłopcy uzyskali po 32 punkty. Do podium zabrakło zaledwie 2 punktów. Zbyt blisko, żeby o tym nie napisać.yes

 

czerwiec2018

 • wyróżnienie dla Gai Stempień uczennicy kl. II w Miejsko – Gminnym Konkursie Fotograficznym „ Polska od gór do morza” w fotografii na 100 – lecie Niepodległej organizowanym przez naszą szkołę.smiley
 • wyróżnienie dla Adriana Horabik ucznia kl. II w Miejsko – Gminnym Konkursie Fotograficznym „ Polska od gór do morza” w fotografii na 100 – lecie Niepodległej organizowanym przez naszą szkołę.yes
 • wyróżnienie dla Jakuba Guśpiel ucznia kl. III w Miejsko – Gminnym Konkursie Fotograficznym „ Polska od gór do morza” w fotografii na 100 – lecie Niepodległej organizowanym przez naszą szkołę.

 

czerwiec2018 Jakub Guśpiel uczeń kl. III bardzo chętnie bierze udział w konkursach i osiąga sukcesy!!! WSPANIALEyes

 

 

 

Rok szkolny2016/2017

Download (PDF, 1.04MB)

 

 • Uczniowie naszej szkoły zdobyli dzisiaj 3 miejsce w VII GMINNYM TURNIEJU TEATRU EKOLOGICZNEGO pt. "Metamorfoza czyli od odpadu do …".

Przygotowaliśmy spektakl pt. "Metamorfoza w Królestwie Kuchennym".
Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki!
Jesteśmy bardzo szczęśliwi z naszego małego sukcesu!

IMG_1178

 

Rok szkolny 2015/2016

 

 • październik – III wyróżnienie w kategorii Szkoła Podstawowa klasa I – III w konkursie plastycznym organizowanym przez Gminę Myślenice w ramach promocji Projektu ,,CZYSTA WODA DLA KRAKOWA – UPORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO –  ŚCIEKOWEJ NA TERENIE GMINY MYŚLENICE'' współfinansowanym przez Unię Europejską ze Środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pt. ,,Ścieki oczyszczamy – czyste środowisko w Myślenicach mamy" ; szkołę reprezentowało pięcioro uczniów (trzy prace) : Julia Surówka kl. I, Jakub Kocur i Krzysztof Najder kl. II, Emilia Górka i Kinga Górka kl. III.

  Ścieki oczyszczamy – czyste środowisko w Myślenicach mamy; plakat

 

 

 

 

 

Julia Surówka

Ścieki oczyszczamy – czyste środowisko w Myślenicach mamy; plakat

 

 

 

 

Jakub Kocur i Krzysztof Najder

 

 

Ścieki oczyszczamy – czyste środowisko w Myślenicach mamy; plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

Emilia Górka i Kinga Górka

 

 • październik – wyróżnienie dla Aleksandry Horabik uczennicy kl. III w IV Gminnym Konkursie Sztuki Opowiadania pod hasłem "Opowiem Wam o naszym patronie…" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce.

dyplom Oli

 

 

 

Gratulacje!

 

 

 

 

 

 

 • październik – wyróżnienie dla Kingi Górka uczennicy kl. III w IV Gminnym Konkursie Sztuki Opowiadania pod hasłem "Opowiem Wam o naszym patronie…" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce.

dyplom Kingi

 

 

Gratulacje!

 

 

 

 

 

       

                                                                                                                                                                        

 

 • listopad – wyróżnienie dla Krzysztofa Najder ucznia kl. II w powiatowym konkursie dla uczniów kl. I – III "Gdybym znalazł wielki skarb…" (praca plastyczna) organizowanym przez Fundację Ekomini z siedzibą w Myślenicach.

 

Dyplom Krzysia

 

 

 • listopad – III miejsce dla Emilii Górka uczennicy kl. III w powiatowym konkursie dla uczniów kl. I – III "Gdybym znalazł wielki skarb…" (praca pisemna) organizowanym przez Fundację Ekomini z siedzibą w Myślenicach.

 

Dyplom Emilki

 

 

 • grudzień – wyróżnienie dla Łukasza Stalmach ucznia kl.I w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Starosty Powiatu Myślenickiego, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Jaworniku.


Nagrodzona praca ŁukaszaUroczyste rozdanie nagród

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • grudzień – III miejsce dla Julii Surówka uczennicy kl.I w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Starosty Powiatu Myślenickiego, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Jaworniku.

 

 

 • grudzień – w III Gminnym Konkursie Kolęd Tradycyjnych organizowanym  przez Zespół Placówek Oświatowych w Drogini wzięli udział nasi uczniowie; możemy poszczycić się, w kategorii solista, zajęciem II miejsca przez uczennicę kl. I Zosię Sołtysik oraz w kategorii zespół otrzymanym wyróżnieniem dla zespołu wokalnego "Promyki" (uczniowie kl. II i III).20151218_095810

 

 

 

 

 

 

 • styczeń 2016 – XVI edycja Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Hej, kolęda…” organizowana przez Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie pod honorowym patronatem Burmistrza  Miasta i Gminy Myślenice przeszła do historii. Tym razem ponad 30 reprezentacji z 18 szkół zaprezentowało swoje umiejętności wokalne i wokalno – instrumentalne. Z naszej szkoły udział wzięły trzy uczennice – pierwszoklasistki. Zofia Sołtysik zaśpiewała kolędę pt. „Przybieżeli do Betlejem”, zdobywając drugą nagrodę w kategorii solistów ze szkół podstawowych.  Grupa wokalna – duet: Nikola i Roksana Maczałaba  wykonały utwór pt. „Anioł Pasterzom mówił”. Dziękujemy dziewczynkom za zaangażowanie i gratulujemy !!!

 

 • kwiecień 2016 – wyróżnienie dla Szymona Sroka ucznia kl. III w IV Gminnym Konkursie Przyrodniczym pod honorowym patronatem Burmistrza  Miasta i Gminy Myślenice organizowanym w Zespole Placówek Oświatowych w Borzęcie.

dyplom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • czerwiec 2016 – laureatka (IV miejsce) konkursu plastycznego pod hasłem „ W trosce o nasze bezpieczeństwo” (XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 – organizowanego przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej) to uczennica kl. I Julia Surówka.
   

CCI20160602

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • czerwiec 2016 – I miejsce dla Kamili Grzelak uczennicy kl. III w XI edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego „Zwierciadło” pt. „Fantazyjne i mechaniczne motyle” (w kategorii forma przestrzenna) organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Sułkowicach.

 

CCI20160608